Wiadomości z kraju i ze świata

Biust Kasi Cichopek na stronie Sowińskiej

Publikacja z dnia 2008-04-23 08:46, Gazeta.pl - Deser :) ( Czytano 3689 razy )

Ewa Sowińska odchodzi, nie jest już rzecznikiem praw dziecka. Wszystko się zmienia, również oficjalna strona internetowa byłej pani rzecznik. Cóż... wszystko płynie. Ale żeby aż tak?!    

Skojarzone wiadomości
 • Terminator pilnuje amerykańskich barów!

  Zdolny właściciel pubu zbudował robota , który odstrasza niepożądanych gości. Machina działa i to bardzo skutecznie - intruzi boją się z nim zadzierać. Czy budowniczy podręcznego Terminatora zrobi teraz karierę w polityce?    

 • Policjant wyrzucony za... seks na służbie

  Brytyjski policjant został zmuszony do dymisji za seks z prostytutką w budynku, do którego... wysłano go w celu zbadania, czy nie mieści się tam dom publiczny.    

 • Były premier jechał na gapę!

  Niedawno donosiliśmy, że zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego pojawiło się na fotoradarze . Okazuje się, że nie tylko polski były premier ma problemy z związane z transportem. Tym razem na łamaniu przepisów przyłapany został Tony Blair , który jechał pociągiem

 • Nigdy, przenigdy nie wkurzaj babci

  Babcia chciała przejść po pasach przez jezdnię. Facet musiał ostro hamować. Miał mercedesa, ale to babcia miała torbę...

 • Znalazła w kuchni dwumetrowego aligatora

  Nie był zaproszony.    

 • Obama pokazał Hillary fucka?

  Przypadek czy działanie z premedytacją? Co Barack Obama chciał przekazać Hillary Clinton ? I dlaczego użył do tego palca? Takie pytania zadają sobie ostatnio miliony , które zobaczyły ten film .    

 • Jak zrobić psychodeliczne mleko. Instrukcja

  To dziecinnie proste. Wystarczy patelnia, mleko, barwniki spożywcze i płyn do naczyń . Wspaniały efekt gwarantowany!    

 • George Bush: stary człowiek i... może

  Były prezydent USA George H.W . Bush złowił w weekend ponad 60-kilogramowego tarpona . Bush senior wędkował w regionie Florida Keys i jest bardzo szczęśliwy. Przypuszczamy, że tarpon może nie podzielać tej radości.    

 • Najwyższa kobieta Indii: Chcę, żeby moje dziecko mnie przerosło!

  Jaka matka, taki syn. Svetlana Singh , najwyższa kobieta Indii ma 2,2 metry wzrostu. Twierdzi, że jej syn, który ma zaledwie 10 miesięcy i mierzy metr będzie jeszcze wyższy.      

 • Ewa Sowińska: In vitro jest nieekologiczne!

  I wszystko jasne! Już wiemy, dlaczego metoda in vitro jest niedobra: ponieważ jest nieekologiczna - cichutkim głosem grzmi Ewa Sowińska .      

not posible to connection with ApiSendQuery