Wiadomości z kraju i ze świata

Donald Tusk obchodzi dzisiaj urodziny

Publikacja z dnia 2008-04-22 08:06, Gazeta.pl - Deser :) ( Czytano 1798 razy )

''Na fotelu siedzi Donek, nic nie robi cały dzionek'' - tak zaczyna się wierszyk napisany specjalnie z okazji tego radosnego święta przez internautkę alę_71 dla blogu TuskWatch.pl , w prezencie dla pana premiera.       &nbs

Skojarzone wiadomości
 • Terminator pilnuje amerykańskich barów!

  Zdolny właściciel pubu zbudował robota , który odstrasza niepożądanych gości. Machina działa i to bardzo skutecznie - intruzi boją się z nim zadzierać. Czy budowniczy podręcznego Terminatora zrobi teraz karierę w polityce?    

 • Policjant wyrzucony za... seks na służbie

  Brytyjski policjant został zmuszony do dymisji za seks z prostytutką w budynku, do którego... wysłano go w celu zbadania, czy nie mieści się tam dom publiczny.    

 • Były premier jechał na gapę!

  Niedawno donosiliśmy, że zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego pojawiło się na fotoradarze . Okazuje się, że nie tylko polski były premier ma problemy z związane z transportem. Tym razem na łamaniu przepisów przyłapany został Tony Blair , który jechał pociągiem

 • Nigdy, przenigdy nie wkurzaj babci

  Babcia chciała przejść po pasach przez jezdnię. Facet musiał ostro hamować. Miał mercedesa, ale to babcia miała torbę...

 • Znalazła w kuchni dwumetrowego aligatora

  Nie był zaproszony.    

 • Obama pokazał Hillary fucka?

  Przypadek czy działanie z premedytacją? Co Barack Obama chciał przekazać Hillary Clinton ? I dlaczego użył do tego palca? Takie pytania zadają sobie ostatnio miliony , które zobaczyły ten film .    

 • Jak zrobić psychodeliczne mleko. Instrukcja

  To dziecinnie proste. Wystarczy patelnia, mleko, barwniki spożywcze i płyn do naczyń . Wspaniały efekt gwarantowany!    

 • Biust Kasi Cichopek na stronie Sowińskiej

  Ewa Sowińska odchodzi, nie jest już rzecznikiem praw dziecka. Wszystko się zmienia, również oficjalna strona internetowa byłej pani rzecznik. Cóż... wszystko płynie. Ale żeby aż tak?!    

 • George Bush: stary człowiek i... może

  Były prezydent USA George H.W . Bush złowił w weekend ponad 60-kilogramowego tarpona . Bush senior wędkował w regionie Florida Keys i jest bardzo szczęśliwy. Przypuszczamy, że tarpon może nie podzielać tej radości.    

 • Najwyższa kobieta Indii: Chcę, żeby moje dziecko mnie przerosło!

  Jaka matka, taki syn. Svetlana Singh , najwyższa kobieta Indii ma 2,2 metry wzrostu. Twierdzi, że jej syn, który ma zaledwie 10 miesięcy i mierzy metr będzie jeszcze wyższy.      

not posible to connection with ApiSendQuery